Aldatma Nedenleri ve Belirtileri Reviewed by Momizat on . Aldatma ve Belirtileri hakkında bazı bilgiler; Partnerlerin  kendilerine verdikleri destek ile ve bakımı tutkulu sevgiler beklentisi ile yer önem taşımakta. Baş Aldatma ve Belirtileri hakkında bazı bilgiler; Partnerlerin  kendilerine verdikleri destek ile ve bakımı tutkulu sevgiler beklentisi ile yer önem taşımakta. Baş Rating: 0
Buradasınız: Anasayfa » Genel » Aldatma Nedenleri ve Belirtileri

Aldatma Nedenleri ve Belirtileri

Aldatma Nedenleri ve Belirtileri

Aldatma ve Belirtileri hakkında bazı bilgiler;

Partnerlerin  kendilerine verdikleri destek ile ve bakımı tutkulu sevgiler beklentisi ile yer önem taşımakta. Başka bir anlamla  cinsellik soy ağacın  devamlılığı  için gerekli bir şey olmaktan çıkıp eşlerin bireysel beklentilerini karşılayabilecekleri bir zemin haline getirilmiştir. İlişkilerde ve sevgilerde bağlayıcı  kalıcı fedakarlık, güvenilirlik veya günü yaşama gibi daha yüzey bir ilişkiler meydana gelmiştir.

Aldatma meydana geldiğinde ve olay ortaya çıktığı zaman aldatan taraf öncelikle biraz alt üst edilir. Uzun süren tartışmalar ve sıklıklarla edilen kavgalar aldatma olaylarının devamlılığı getirmekte. Öncelikle aldatma nedenleri partnerler tarafından cinsellik konusundan başlar böyle aldatmalar hiçbir haklı yönü olmadığı gibi geçerlilik konumu’da mevcut değildir.

Aldatma sadece flört eşliğinde olduysa ve aşırılık söz konusu değilse eşler bir anlık sebepten dolayı birbirlerini kırıp aldatma söz konusu ise bazı affettirici ve güven kazanmak için ortam ve zemin hazırlamak sizlerin elinde. Aldatan kişinin partnerine karşı daha sıcak ve ilgili davranması gerektiğini, ama aşırıya gidilmemesini aşırılık olduğunda aldatılan taraf olaya şüpheci olarak yaklaşa bilir.

causes-of-infidelity-1

 

 

Copyright © 2014 - www.aldatankadinlar.com - Tüm hakları saklıdır.

Scroll to top